Další epizoda ↓

23x19 A Totally Fun Thing That Bart Will Never Do Again

29/04/12 - 20:00 - FOX


23x02 Bártův Nový Hrdina

19/04/12 - 20:45 - COOL


Kearney Zzyzwicz

28. února 2012 v 19:52 | Vítek Baroch |  Postavy



Věk
22 let
Pohlaví
Muž
Druh
Člověk
Titul
Chuligán
Karma
Neutrální
Autor
Matt Groening
Hraje
Nancy Cartwright
Blízcí
Nelson Muntz, Jimbo Jones
Výskyt
Simpsons
Popis
TOMASKALECKY

Kearney (celým jménem Kearney Zzyzwicz) je jeden z springfieldských chuligánů. Patří do party školních rváču kde je kromě Kearneho i Nelson, Jimbo a Dolph. Kearney několikrát propad a proto už je nejspíš dospělý (Je mu 22 let, podle Simpsons Wiki), má syna, kterého tvaruje k obrazu svému, má rád šikanování mladších spolužáků, pije alkohol a je kuřák. Je označován za největšího sígra se školy.

To že už není dítě ale dospělý, zjistil když mu soudce řekl: Soudíme vás jako dospělého. Kearnyho IQ určitě taky není zrovna vysoké, když několikrát propadl. Když chce alkohol řekne Homerovi(kvůli tomu jaký je Homer dement, Kearnymu a jeho partě klidně koupí alkohol)at mu koupí chlast. Kearney má dokonce řidičák. Chodil i s Jimbovo matkou. Poprvé se objevil v dílu Mluvící hlava.

Bart si z něj dělá srandu(třeba když jel Bart na skatu, a naboural, Bart řekl že mu nic není a Jimbo mu řekl at to teda zopakuje a Bart řekl: Klidně, ale pak bych měl xsicht jako Kearney. Často vykrádá se svojí partou Kwik E-MART(většinou když se Apu nedívá, při díle Mluvící hlava Bart kupuje koktejly a Kearney,Nelson,Jimbo a Dolph ukradli potraviny). Nejvíc nenávidí šprta Martina Prince.Každýmu kdo ho naštve tak mu vyhrožuje že ho zbije.Jeho syn jde vidět jen v některých dílech. Je to nejspíš rasista


ANGEL

Kearney je jeden ze čtyř školních rváčů v celé škole. Je v partě spolu z Nelsnem, Jimbem a Dolphem. Kearney hodněkrát propadl,a proto je už ve škole jako dospělí. Taky má syna, kterého učí krást. Pije alkohol, a proto byl už hodněkrát ve vězení. Rád ze svojí partou šikanuje mladší. Kearney je už dospělý, ale pořád nemá na to aby si mohl kupovat alkohol.

Strategie při kradení v Kwik E-MARTU: Většinou jeden znich Apua rozptýlí aby jeho kamarádi měli čas na kradení, Kearney nesnáší šprty, a rád je mlátí. Kearney nosí otrhané triko a kalhoty.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama