Další epizoda ↓

23x19 A Totally Fun Thing That Bart Will Never Do Again

29/04/12 - 20:00 - FOX


23x02 Bártův Nový Hrdina

19/04/12 - 20:45 - COOL


Timothy Lovejoy

28. února 2012 v 19:33 | Vítek Baroch |  Postavy
Timothy Lovejoy
Věk
Neznámý
Pohlaví
Muž
Druh
Člověk
Titul
Reverend
Karma
Kladná
Autor
Matt Groening
Hraje
Roman Mihina, Harry Shearer
Blízcí
Ned Flanders, Helena Lovejoyová, Jessica Lovejoy
Výskyt
Simpsons
Popis
Celým jménem Reverend Timothy Lovejoy Jr. nejčastěji přezdívaný pouze "Reverend Lovejoy nebo jen Tim" je pastor, který pracuje v prvním Springfieldském kostele, kde na omše chodí takměr každej člověk v Springfieldu.

Timothy Lovejoy sa oženil s Helenou Lovejovou , která je jeho věrná žena se kterou má dcéru, Jessicu Lovejovú , bohužel Helene neopětuje dostatečnou pozornost a Jessice pořádnou výchovu a pozornost (Proto není ani dobrej otec, protože svou dceru ani pořádně nezná). Je to, i kvůli práci (Nedostatek času) ale i kvůli tomu, že když nepracuje tak se často věnuje modelům vlaků, které si staví a maluje, to je po práci a čítaní bibli jeho další oblíbená činnost. Svou práci dělá, správně a ve Springfieldu má dobré jméno a je váženým obyvatelem.
Jeho práca ho čímdále přestáva bavit, protože v kostole ho takměr nikdo nevníma nebo neposlouchá (Většinou každej spí, jedině rodina Flanders ho pozorně poslouchá) a po další, že si z něho Ned Flanders dělá večernou telefonní poradu ve věcech duchovných. Než Tim přišel , myslel si, že bude vést ve Springfieldu klidný život, no to se mu ani tak nesplnilo, lebo až později objevila zistil čo to je vlastně za město. Je silně věříci v Boha, a často si číta Bibli. Často bylo v epizódach ukázano, že má v rodině i menší problém, čo sa týče hlavně manželství...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama