Další epizoda ↓

23x19 A Totally Fun Thing That Bart Will Never Do Again

29/04/12 - 20:00 - FOX


23x02 Bártův Nový Hrdina

19/04/12 - 20:45 - COOL


Itchy and Scratchy

Celovečerní film Itchy & Scratchy

26. března 2012 v 12:47 | Vítek Baroch
Ano, máme tu skoro 50 minutový film s Itchym a Scratchym. Jde vlatně o všechny jejich díly (které se objevili ve filmech a seriálech) smíchané do mixu. Je to velice hezká podívaná. Rozhodně doporučuji se podívat alespoň na kousek.Jejich písnička

26. března 2012 v 12:40 | Vítek Baroch
Zajímají vás písničky které najdete v Simpsonech? Pokud ano, tak píseň z Itchy & Scratchy Show se vám bude líbit. Text je možná jednoduchý, ale zazpívat ho rychle jako v originálu se vám asi nepovede. Text jsme sem dali (pokud ho ještě neznáte).

"They fight! And Bite!
They fight and bite and fight!
Fight, fight, fight!
Bite, bite, bite!
The Itchy and Show!"

Na konci se však písnička zpívá jinak. V minulém čase...

"They, fought! And bit!
They fought and bite and fought!"

Překlad sem napíšeme jen pro Anti-Angličany.
They - Oni
Fight - Bojovat, Útočit
Bit - Kousat, Hryzat

Ukázka na zazpívání

Itchy a Scatchy ONLINE!!!

11. března 2012 v 21:20 | Vítek Baroch
Zde najdete Itchyho a Scrachyho online. Zde jsou. Přeji dobrou chuť!

Itchy & Scratchy Online jen pár dílů...

7. března 2012 v 15:07 | Vítek Baroch
TADY na našem facebooku najdete Itchyho a Scratchyho online. Videí je málo a podud by jste měli zájem, přidejte videa na náš Facebook. Rozhodně oplatíme...

S POZDRAVEM WWW:SIMPSONOVIATD.BLOG.CZ

Krusty - Staré video

1. března 2012 v 18:26 | Vítek Baroch

První Itchy & Scratchy

1. března 2012 v 18:22 | Vítek Baroch

Itchy and Scratchy

1. března 2012 v 17:51 | Vítek Baroch

Epizody

Nastrčená osoba

(4. série)

Líza a Bart si uvědomí, že kvalita Itchyho a Scratchyho upadá, a tak se rozhodnou napsat vlastní epizodu. Pošlou ji producentovi seriálu, panu Myersovi, ale ten dětem nevěří a scénář okamžitě vyhodí. Sourozenci se rozhodnou předstírat, že scénář napsal dědeček Abe. Jejich film"Malé holičství hrůzy" dostane ocenění, děda zase peníze a děti jsou šťastné.

Den, kdy zemřelo násilí (7. série)

Tento díl odkrývá mnohá tajemstvíze zákulisí slavné dvojice kočky a myši. Za duchovního otce Itchyho a Scratchyho je považován Roger Myers sr., po kterém privilegia zdědil jeho syn Roger Myers jr. Avšak při průvodu oslavujícím 75. výročí showpotká Bart tuláka, který mu jednou nahrávkou dokáže, že on vytvořil Itchyho již v roce 1919, což je před premiérou prvního dílu Itchyho a Scratchyho od Rogera Myerse. Bart se tak za tuláka jménem Chester J. Lampwick postaví a soudí se o jeho práva. Lampwick vysoudí hodně peněz, koupí si zlatý dům a show už ho nezajímá. Studio zkrachuje, ale Bart a Líza vymyslí plán na záchranu. Předběhnou je však sourozenci Lester a Elisa, kteří pak dostanou poděkování.

Představují se Itchy, Scratchy a Poochie (8. série)

Itchy a Scratchy už nejsou mezi dětmi tak oblíbené jako dřív, a tak se vedení v čele s Rogerem Myersem rozhodne, že k dvěma postavámpřidají třetího hrdinu. Po dlouhých úvahách se rozhodnout, že to budepes Poochie se slunečními brýlemi, surfařským prknem a košilí. Na konkurzu, jehož vítěz psovi propůjčí hlas, zvítězí Homer. Přijde první díl s Poochiem, všichni jsou natěšení, ale ukázalo se, že se z toho stala ještě větší nuda. Tak tvůrci radši nechají psa umřít a všichni jsou nakonec rádi, že zůstali klasičtí Itchy a Scratchy

Itchy & Scratchy

Itchy & Scratchy Show patří k Simpsonům jako párek k rohlíku. Tento pořad je vysílán v průběhu Show klauna Krustyho a jedná se o krátké skeče, ve kterých vystupují myš Itchy a kočka Scratchy. Jde o parodii na skutečný seriál Tom a Jerry.

Informace

Seriál v televizi
Tato dvě zvířátka si jdou pěkně po krku. Nebojí se vzít proti sobě motorovou pilu ani bombu. V souboji však téměř vždycky zvítězí myšák Itchy. V Simpsonových už jste mohli vidět spoustu příběhů a v jednom z čarodějnických dílů se dokonce do tohoto pořadu dostali Bart s Lízou.
Itchy & Scratchy Show je mezi springfieldskými dětmi velmi populární. Jistě víte, že i simpsonovic děti si ve sledování tohoto pořadu přímo libují, což se ovšem někdy nelíbí Marge.
Mimo TV
Když je něco populární v televizi, najde to uplatnění i ve venkovním světě. Tak vznikl Drsnoland (v originále Itchy and Scratchy Land), který je rájem na zemi pro všechny fandy této dvojice a milovníky krve. Bohužel se může stát, že se figurky postaviček zblázní (což si na vlastní kůži vyzkouší i Simpsonovi).
Itchy a Scratchy se dostali i na prkna, která znamenají svět. Jejich muzikál vyprávěl o zrození Itchyho a krve, kterou znázorňovaly červené fáborky, tu také nebylo zrovna poskrovnu. Muzikál se líbil všem divákům, dokonce i odpůrkyni násilí Marge.
Dvojice se několikrát objevila na plátnech kin, například v Simpsonových ve filmu, kdy byl Itchy prezidentem a zneškodnil Scratchyho, který přežíal na Měsíci. Byla to úvodní scéna Filmu, kterou Homer prohlásil za nudu.

Postavy

Itchy
Itchy je kreslená postavička ze seriálu, který zpola nese její jméno, a to seriálu Itchy & Scratchy. Je to ten nejsadističtější myšák pod sluncem, který svému "kamarádovi" Scratchymu provedl s motorovou pilou snad všechno, co s motorovou pilou vůbec dělat lze…
A nejen pilou, Itchy, ač myšák nevelikého vzrůstu, dokáže ovládat spoustu nástrojů a umí s nimi věci, které by obyčejného hlodavce ani nenapadly. Tak například střevo - jak jednoduchý to orgán. Ale myslím, že by nikoho nenapadlo použít jej jako bunjee-jumpingové lano, či na něj přivázat cihlu a hodit z okna.
Nikdo by asi nedal svému dobromyslnému kocouřímu příteli namísto očí dvě kulové bomby, nikdo by ho nenakrájel na suši v japonské restauraci… Itchy prostě drtí, ničí, trhá, rve, řeže, mele, seká, mixuje,válcuje, mačká, stříhá, bodá,…
I přes svou brutalitu si seriál "Itchy a Scratchy" ve světě Simpsonů udržel své místo. Prý vznikl už v roce 1929 a od té doby srdce každého, kdo má rád Simpsonovi, zaplesá, když vidí znělku, v níž se modrá myš a černý kocour mlátí palicemi…

Největší nepřítel:Scratchy
Vlastnosti:mazaný a vychytralý sadista
Komu je podobný:Jerry (ze seriálu "Tom a Jerry")


Scratchy
Kočka a druhá polovina osazenstva ze seriálu "Itchy a Scratchy". Scratchy je naplněn vražednou tohou zabít myš - tou myší je samozřejmě Itchy. Ale jeho tužba zatím naplněna nebyla a s největší pravděpodobností ani nebude.

Naopak, Itchy má nad Scratchym převahu, svým ďábelským plánem ho vždy napálí. Mluvit Scratchyho uslyšíte jen málokdy, snad to bude způsobeno tím, že je příliš zaneprázdněn ječením, naříkáním, pištěním, kvílením a vydáváním blíže nespecifikovatenlných zvuků.
Navzdory tomuto jsou Itchy a Scratchy nejlepšími přáteli a nemají nic než jeden druhého.


Nejvěší nepřítel:Itchy
Hrál ve filmu:ano
Komu je podobný:Tom (ze seriálu "Tom a Jerry")
Kdo ho dabuje:Harry Shearer

Tady je URL na Itchyho a Scratchyho online: http://www.simpsonovi.net/itchy

 
 

Reklama