Další epizoda ↓

23x19 A Totally Fun Thing That Bart Will Never Do Again

29/04/12 - 20:00 - FOX


23x02 Bártův Nový Hrdina

19/04/12 - 20:45 - COOL


Postavy

Kang a Kodos

29. února 2012 v 20:35 | Vítek BarochVěk
50000 let
Pohlaví
Muž
Druh
Rigellian
Titul
Žádný není znám
Karma
Neutrální
Autor
Matt Groening
Hraje
Harry Shearer
Blízcí
Kodos
Výskyt
Popis
Kang je jeden z dvojice mimozemšťanů vystupujících v každém speciálním čarodějnickém díle. Jeho věrným parťákem je druhý slizký mimozemšťan Kodos. Většinou se ve speciálních čarodějnických dílech oba mimozemšťané jen mihnou, ale někdy jsou i hlavními aktéry příběhu. Třeba když se zjistí, že malá Maggie je ve skutečnosti dcerou Kanga a ne Homera. V jiném díle se Kang stane prezidentem USA, zotročí lidi a donutí je stavět obří super laser.
Většinou Kang vystupuje v každém díle jinak, ale spíše bývá zlý a toužící ovládnout zemi a sežrat spoustu lidí.
Věk
50000 let
Pohlaví
Žena
Druh
Rigellian
Titul
Žádný není znám
Karma
Neutrální
Autor
Matt Groening
Hraje
Dan Castellaneta
Blízcí
Kang
Výskyt
Simpsons
Popis
Přebal DVD s Kangem a Kodosem

Kodos a Kang pochází z planety Rigel VII a jsou to slizští mimozemšťané. Kodosův nejlepší přítel je (jak jinak)Kang. Mluví svým zvláštním speciálním jazykem který je zcela náhodou totožný s angličtinou. Vystupují převážně ve speciálních čarodějnických dílech (dál jen SČD), kde se snaží dobýt planetu Zemi. Jednou jsme se ve SČD dozvěděli, že pravým otcem Maggie není Homer ale Kang.
Jak vypadají

Jsou zelení a mají asi šest chapadel. Mají ostré zuby a z jednoho žlutého oka z červenou panenkou jim tečou slzy (?) A kolem hlavy mají kopule.

Poochie

29. února 2012 v 20:31 | Vítek Baroch
Zaměstnání: Postava v seriálu Itchy & Scratchy Show
Zajímavost: Poochie byl pes a tvůrci ho do seriálu přidali, aby zvýšili jeho sledovanost. Byl dabován Homerem Simpsonem. Pro odpor diváků byl Poochie hned v následujícím díle odstraněn ze seriálu (zabit) a tvůrci slíbili, že už se nikdy nevrátí.


Pašík

29. února 2012 v 20:30 | Vítek Baroch
Pašík
Jméno originále: Plopper
Barva: Růžová
Dabérka (vydává prasečí zvuky): Tress MacNeilleSpasitel

29. února 2012 v 20:30 | Vítek Baroch
Spasitel
Jméno v originále: Santa's Little Helper
Druh: Chrt
Pohlaví: samec
Barva: Hnědá
Dabér (vydává psí zvuky): Frank Welker a Dan Castellaneta
Zajímavosti: Apu vyhrožoval, že ho upeče. V Simpsonových ve filmu řekl "štěkavým" jazykem, že udělal něco, co si bude do smrti vyčítat.Sněhulky

29. února 2012 v 20:29 | Vítek Baroch

Sněhulka I.

Jméno v originále je Snowball. Její barva byla bílá. Poprvé se objevila už v první epizodě, v níž psala dopis že ji přejelo auto a je v kočičím nebi. Zemřela, když jí přejel opilý starostův bratr.

Sněhulka II.

Sněhulka II. (Snowball II.) zemřela, když ji přejel doktor Dlaha autem Mercedes-Benz G500. Byla černá. Poprvé se vyskytla v epizodě Vánoce u Simpsonových (první epizoda). Dobře se snášela se psem Spasitelem. V díle "Starý zbabělec" zachránila Homera z hořícího Bártova domečku.

Sněhulka III.

Sněhulku III. si vybrala Líza z útulku. Když se pokoušela vylovit z akvária rybu, spadla do něj a utonula.

Sněhulka IV. / Coltrane

Líza ho adoptovala brzy po Sněhulce III. Když Líza začala hrát na saxofon, Coltrane vyskočil z okna a při pádu zemřel.

Sněhulka V.

Pátá Sněhulka se podobá druhé Sněhulce. Liza jí dostala ji od Kočičí dámy. V epizodě Vypráskaný práskač se zjistilo, že chodí k jiné rodině, a ta ji nazývá Smokey.


Sněhulka
Pohlaví:většinou kočka, jednou kocour
Barva vlasů:Černá (2×)
Bílá (2×)
Oranžová (1×)
Dabing (CZ):není
Dabing (EN):Frank Welker
Dan Castellaneta
První výskyt
Vánoce u Simpsonových

Scratchy

29. února 2012 v 20:29 | Vítek Baroch
Scratchy
Scratchy
Nejlepší přítel: Itchy
Nepřítel: Itchy
Charakteristika: Kočka a druhá polovina osazenstva ze seriálu "Itchy a Scratchy". Scratchy je naplněn vražednou tohou zabít Itchyho.
Zajímavost: Mluvit Scratchyho uslyšíte jen málokdy, snad to bude způsobeno tím, že je příliš zaneprázdněn ječením, naříkáním, pištěním, kvílením a vydáváním blíže nespecifikovatenlných zvuků.


Pan Teeny

29. února 2012 v 20:28 | Vítek Baroch

Pan Teeny

Louis "pan Teeny" Toot
Pohlaví:mužské
Příbuzní:matka: Toot-Toot
Dabing (CZ):není
Dabing (EN): ?
Louis "pan Teeny" Toot, také známý jako Joseph Teeny, je cvičená opice Šáši Krustyho, která se často objevuje v jeho show. Stejně jako Krusty je i pan Teeny těžkým kuřákem a v zákulisí často trpí depresemi. Občas se v seriálu objevuje jako Krustyho řidič nebo sluha. Ve službách Krustyho již dříve zemřely tři stejnojmenné opice.
Teenyho strýček byl kdysi vůdcem opičí tlupy na brazilském ministerstvu turistiky. Jeho matka se jmenuje Toot-Toot a Teenyho oslovuje jako Louise (viz epizoda Bart má dvě mámy, kde se obě postavy setkávají). Teeny v minulosti působil rovněž jako scenárista show Good Guy Awards. S tímto povoláním však skončil poté, co byl Krustym inzultován přímo na pódiu. Je imigrantem z Brazílie, byl deportován, ale vrátil se zpět. Nosí růžový klobouk a vázanku, ale již byl viděn i ve smokingu.
Krusty naznačil, že pokud se nenajde dárce plic v případě, že onemocní rakovinou, plánuje si vzít plíce pana Teenyho.


Jub-Jub

29. února 2012 v 20:28 | Vítek Baroch

Jub-JubJub-Jub

Tento leguán patří Selmě Bouvierové. Je to její nejmilejší mazlíček, kterému stačí ke štěstí velmi málo. Inu, kdyby mu ke štěstí málo nestačilo, nemohl by holt žít v Bouvierovic domácnosti. Jub-Jub by asi nejradši snědl zaživa MacGyvera nebo Ling, protože tito lidé mu berou Selmu. I když leguán by je nejspíš sežral zamrtva - velice si libuje v jezení bytostí, které jsou po smrti. Jednou to zkoušel i na Selminu nohu, ale zdrtilo ho zjištění, že její noha jen spí.

Itchy

29. února 2012 v 20:27 | Vítek Baroch
Itchy
Nejlepší přítel: Scratchy
Nepřítel: Scratchy
Charakteristika: Itchy je kreslená postavička ze seriálu Itchy & Scratchy. Je to ten nejsadističtější myšák pod sluncem, který svému "kamarádovi" Scratchymu provedl nepředstavitelné věci. Itchy prostě drtí, ničí, trhá, rve, řeže, mele, seká, mixuje,válcuje, mačká, stříhá, bodá,…
Zajímavost: Nad Scratchym vždy zvítězí.


Titul
Filmová hvězda
Karma
Kladná
Autor
Matt Groening
Hraje
Phil Hartman
Blízcí
Selma Bouvierová
Výskyt
Simpsons
Popis
"Možná mě znáte z filmů jako...." To je McClurova nejčastější hláška. Hrál ve spoustě holywoodských béčkových filmech a instruktážních videí. Jeho nejznámější filmy jsou Maso a my, Člověk vs. příroda, atd. Troyovi je 39 let, je to herecká celebrita a jednou byl ženatý se Selmou Bouvierovou ale bohužel se rozvedli. Bojužel Troy McClure přestal v seriálu vystopovat kvůli smrti jeho dabéra Phila Hartmanna, což je škoda protože Troy nás mohl bavit i v nejnovějších sériích.

Blinky

29. února 2012 v 20:27 | Vítek Baroch
Blinky
Blinky
Pohlaví: neznámé
Barva: oranžová
Co to je: Zmutovaná ryba
První vystoupení: Homerova Odysea 
 

Reklama